Ręczna myjnia samochodowa

Usługi myjni ręcznej

Auto Spa dla Twojego samochodu!

Proces mycia

Auto spa

Proces mycia zaczyna się od rozpoznania powłoki ochronnej na felgach aby dobrać środek do zmiękczenia zabrudzeń następne przystępujemy do naniesienia na całą karoserię specjalnej biodegradującej chemii która ma na celu zmiękczyć połączyć z sobą zabrudzenia. Po myciu, nadwozie jest dokładnie wycierane nie zapominając o progach za pomocą ściereczek z mikrofibry i usunięciu wody za pomocą sprężonego powietrza z trudno dostępnych miejsc takich jak: klamki, uszczelki, lusterka czy też listwy. Felgi pojazdu domywane ręcznie za pomocą specjalistycznych środków.

 

Do umycia samochodu i odświeżenia jago wnętrza stosujemy technologię ekstrakcji pary, która doskonale usuwa wszelkie zabrudzenie (brud, kurz, tłuste plamy, owady). Technologia ta pozwala dotrzeć do najmniejszych szczelin, dzięki czemu mycie jest bardzo dokładne.

Doświadczenie

Nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni!

10 LAT W DETAILINGU

Od 10 lat dbamy o wygląd samochodów w Warszawie.

CERTYFIKATY

Umiejętności pracowników potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

JEDYNY SONAX SERVICE W STOLICY

Zapraszamy do naszych dwóch myjni w Warszawie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Donec posuere pretium elit, et commodo neque malesuada eu. Aenean tincidunt nec urna vel auctor. Donec porta mi orci, nec ornare tortor interdum ac. Pellentesque eu porttitor quam, sed imperdiet enim.

Phone:
+48 664-184-372
Warszawa 03-287, ul. Głębocka 15
CH Atrium Targówek
Email:
myjnia@sonaxwarszawa.pl