Autodetailing pozostałe usługi

Pozostałe usługi:

Kozłowski Car Wash & Detailing

Usuwanie naklejek i pozostałości po nich

 

Usuwamy naklejki (autostradowe, rejestracyjne i itp.) lub pozostałości po nich oraz innych substancjach takich jak kleje, pozostałości po gumie i żywicy, resztki farby, plamy z atramentu, oleje, smary czy też smoła.

Szyby

 

Czyste szyby są ważnym elementem bezpieczeństwa na drodze i komfortu jazdy. Usuwamy z szyb nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia (insekty, resztki wosku, oleje silikonowe i pozostałości farby), czyszcząc szyby zarówno po wewnętrznej jak i zewnętrznej stronie. Mycie szyb, wykonywana przy pomocy specjalistycznego środka usuwającego zanieczyszczenia z powierzchni szyb, następnie powierzchnie wycierane są specjalnymi ściereczkami nie pozostawiającymi smug i włosków.

Lampy

 

Tradycyjne oczyszczanie skutecznie niszczy klosze lamp. Powodując, że są one matowe, porysowane i tracą połysk. Oferujemy ich odświeżenie i przywrócenie pierwotnego blasku, aby pięknie komponowały się z głęboko błyszczącym lakierem. Ponadto zwiększa się bezpieczeństwo jazdy.

Uszczelki

 

Staranne oczyszczenie uszczelek oraz ich odpowiednia konserwacja zabezpieczy je oraz nada im elegancki wygląd. Stosowane przez Nas kosmetyki nie tylko poprawiają ich wygląd, ale również skutecznie odżywiają materiał z którego są wykonane i zabezpieczają przed mrozem.

Rzetelność

Nasi pracownicy są dobrze wyszkoleni!

10 LAT W DETAILINGU

Od 10 lat dbamy o wygląd samochodów w Warszawie.

CERTYFIKATY

Umiejętności pracowników potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

JEDYNY SONAX SERVICE W STOLICY

Zapraszamy do naszych dwóch myjni w Warszawie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Jeżeli zainteresowała Cie nasza oferta bądź masz do nas jakieś pytania. Śmiało skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.